Fyzioterapie

Všichni jsme už zažili bolest a víme, jak stresující okamžiky s sebou přináší. Psí hotel To samé platí i u zvířat. Často sama bolest může způsobit další onemocnění. Stresované zvíře nepřijímá potravu, celkově slábne a snižuje se jeho obranyschopnost. Svaly jsou v neustálém napětí, nervový systém je aktivován a chronická bolest může způsobit i agresivitu psa.

Proti tomu všemu se však dá bojovat. Účinnou kombinací masáží a strečinku s bioterapií urychlíme návrat psů v rekonvalescenci k normálnímu životu, případně pomůžeme psím seniorům prožít delší aktivní život.

Provádíme buďto celkovou masáž, to se věnujeme celému tělu psa. Tato masáž přispívá k regeneraci měkkých tkání, odstraňuje svalové napětí a pomáhá s regenerací svalů.  Je vhodná u starších psů a po větší námaze.

Léčebná rehabilitační masáž je vedena na specifická místa, kde se objevuje nějaký problém. Věnuje se zvýšenému napětí, bolestivosti svalů a tím ovlivňuje i držení těla.

Masáže nabízíme buďto samostatně , dohodneme si termín návštěvy . Dáváme přednost návštěvě u pejska doma, většinou je tam klidnější prostředí a pejsek je uvolněnější. V rámci umístění Vašeho pejska v našem psím hotelu nabízíme sestavení terapie dle jeho potřeb. Využijeme vhodné chvíle, kdy je Váš pejsek unavený a klidný, jen tak je možné dosáhnout nejlepších výsledků.