O psím hotelu

V našem psím hotelu zateplené kotce nenajdete..  Ať už je Váš pejsek zvyklý spát s Vámi v posteli nebo v boudě, ocitne se v novém neznámém prostředí. Úkolem našich čtyřnohých chlupatých dobrovolníků je zajistit mu dostatek zábavy, aby zapomněl na nové neznámé prostředí. Po vydatné hře a procházkách Váš chlupatý přítel usne tam, kde je mu to nejpříjemnější….

Pejskové mají volný pohyb po zahradě a částečně po domě psího hotelu, pro spánek mají k dispozici jednotlivé pokojíky  s gaučem, sedačkou či pohovkou. Jaké prostředí   psí hotel nabízí můžete vidět ve fotogalerii. Dále je k dispozici celá zahrada, zastřešené prostory i zahradní domek.

Velmi pekne ďakujeme za krásne prazdninky pre našich miláčikov Andynka a Goweenky, veríme, že Psí hotel Bettčina salaš je to najlepšie miesto,kde sme ich mohli umietniť na mesiac našej neprítomnosti…..týmto všetkým doporučujeme v prípade potreby využiť služby tohto hotela, kde sa budú vaši miláčikovia cítiť možno i lepšie ako doma :)

Lucia Helesiova

Venčení

Standardně psí hotel nabízí procházku 4x denně, jednu- před polednem- větší, cca hodinu a půl. Toto přizpůsobujeme samozřejmě kondici pejska. Pokud je pejsek zdravý, doporučujeme tento pravidelný pohyb, protože na zahradě je většina pejsků ne příliš pohyblivých.

Pejskové se většinou bez problému zařadí do smečky a venčení potom probíhá takto:

Fotodokumentace

V základní nabídce psího hotelu  je také pořizování  fotodokumentace, po dohodě jsme schopni pravidelně zasílat fotografie a videa na e-mail (případně mms), abyste si dovolenou užili v klidu a nestrachovali se.  Dále fotografie z pobytu v psím hotelu ukládáme do fotogalerie na Facebooku.

Krmení

Krmení není zahrnuto v ceně, v případě podávání granulí, doporučujeme abyste pejskovi vzali do psího hotelu jeho granulky , pokud krmíte BARFem, můžeme se dohodnout na tom, že krmení zajistíme za poplatek my.

Pro pejsky je to u vás opravdu jako dovolená. Našemu Batchovi se snad ani domů nechtělo a když jsme šli do psího hotelu Bettčina salaš podruhé, ani se po mě neohlídl a letěl se přivítat se všemi obyvateli psího hotelu…

Ludmila Kropáčková

Doprava k nám

V případě, že to k nám nemáte daleko, doporučujeme návštěvu předem, probereme vše potřebné a pejsek má možnost se seznámit s prostředím psího hotelu a naší smečkou.

Pokud máte problém s dopravou pejska do psího hotelu, jsme schopni si pro něj přijet k Vám  a zas Vám jej vrátit domů. Cena této služby závisí na vzdálenosti. V rámci Karlových Varů zdarma.

Cena

Orientačí cena psího hotelu je 300,- za pejska za 24 hod. Pro přesnou nabídku nás kontaktujte (slevy např.při pobytu nad 3 dny …).

 

Před předáním pejska je také potřeba vyplnit „kartu pejska“ a podepsat „smlouvu o hlídání“

Jsme schopni se v psím hotelu Vašemu pejskovi věnovat individuálně, takže v případě zvlášťních potřeb nás kontaktujte a dohodneme si podrobnosti.

Co Váš pejsek potřebuje s sebou do psího hotelu:

  • Očkovací průkaz se všemi očkováními
  • Obojek nebo kšírky
  • Vodítko
  • Případně náhubek
  • Svůj pelíšek, oblíbenou hračku, pamlsky apod. dle uvážení majitele